Share:
!! LICHT “TURNKEY” APPARTEMENT OP EERSTE ETAGE IN HET GEUZE/STATENKWARTIER MET ENERGIELABEL A+ EN ZONNIG DAKTERRAS !!
In het gezellige van St. Aldegondeplein gelegen, in uitstekende staat van onderhoud verkerend appartement met zonnig terras.
De woning is gelegen op loopafstand van de gezellige winkels en restaurants van de Frederik Hendriklaan, het Scheveningse strand, de boulevard alsmede de Scheveningse haven liggen in de directe omgeving. Lagere- en Middelbare scholen, zo ook de Duitse School liggen op loopafstand zo ook de Franse- en de Europese School. Het openbaar vervoer stopt om de hoek en een leuke speeltuin voor de deur.
Indeling:
entree aan straat, voordeur, binnentrap naar eerste etage:
Overloop, entree met eigen voordeur naar de woning, eerste etage, grote woon/eetkamer/keuken met vrij uitzicht over het plein, fraaie eikenhout strokenparketvloer, balkonnetje aan de voorzijde en in het achterste deel luxe open eetkeuken met betegelde vloer, diverse inbouwapparatuur, zoals vaatwasser, combi-oven, kookplaat en koel/vriescombinatie. toegang tot riant en zonnig achterterras op het oosten, voorzijkamer, moderne toilet met fonteintje, modern betegelde badkamer met douche en handdoekradiator, flinke achterzij-slaapkamer met vaste kast, waarin wasmachineaansluiting.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1910
- Eigen grond
- Rijks beschermd stadsgezicht- Appartement is gerenoveerd in 2018
- Geheel voorzien van dubbel glas, kunststof en houten kozijnen en geïsoleerde buitengevels
- Energielabel A+ (dit kan een gunstige invloed hebben op de hypotheekvoorwaarden)
- Aan gezellig plein met speeltuin en bakfietsopstelling
- Intergas HRE combiketels (2018)
- Zeer uitgebreide groepenkast
- 3/10e aandeel in actieve VVE. Bijdrage totaal: € 72,-- per maand; een stem in VvE met totaal drie stemmen
- Ouderdoms- lood - en asbestclausule zullen in de koopakte worden opgenomen
- Voorzien van zonnepanelen (50% van in totaal 17 panelen) met een opbrengst van in totaal 8KW
- Oplevering desgewenst inclusief Inboedel
- Oplevering kan per direct
- Ook te koop in combinatie met appartement op tweede etage
- Appartement is kadastraal gesplitst, er loopt aanvraag voor de omgevingsvergunning voor de technische splitsing van
het appartement
- Projectnotaris