Deel deze woning op:
Vlakbij de hoek van de Stevinstraat in het gezellige Oud Scheveningen (Renbaankwartier), in zeer goede staat van onderhoud verkerende sfeervolle 3 kamer (70m2) parterrewoning met achtertuin.
De woning is twee jaar geleden geheel gerenoveerd en beschikt over een moderne keuken, luxe badkamer, mooie vloeren en aan de voorzijde kunststof kozijnen met dubbel glas.
Het appartement ligt in een rustig straatje, doch op loopafstand van strand en boulevard met de gezellige restaurants en strandtenten. Ook voor surfers ideaal gelegen.
Tramlijn 9 en 1 liggen om de hoek en ook de uitvalswegen zijn niet ver weg.
Indeling:
entree, gang, flinke bergkast (2.75x1.05), modern toilet, voor- en achterkamer en suite (9.10x3.31) met mooie suitedeuren en fraai glas in lood in de bovenramen aan de achterzijde met openslaande deuren naar de tuin, mooie laminaatvloer en suitekasten, ruime moderne keuken (3.78x2.20/3.25) voorzien van inbouwapparatuur zoals vaatwasser, koel/vriescombinatie, breed vrijstaand elektrisch fornuis met 5 pitten en grote oven, afzuigkap, doorgang naar overloop met kast met c.v. ketel en toegang tot luxe badkamer (2.35x1.19) met inloopdouche en vaste wastafel. Achterslaapkamer (3.25x2.33) in de uitbouw.
Achtertuin (9.97x2.30/4.70) op het no met houten berging (3.11x1.09).
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1914
- Beschermd Stadsgezicht
- 1/3e aandeel in zojuist geactiveerde Vve
- Bijdrage nader vast te stellen (ca. 120,-- per maand)
- C.v. combi (2022) Remaha Avanta
- Zeer uitgebreide nieuwe groepenkast.
- Voorzijde voorzien van mooie kunststof kozijnen met dubbel glas
- Erfpacht eeuwigdurend en de canon is afgekocht
- Ouderdoms- lood en asbestclausule zullen in de koopakte worden opgenomen
- alsmede niet zelfbewoningsclausule door de verkoper.
De koopovereenkomst wordt vastgelegd in de NVM koopakte, waarin extra clausules worden opgenomen zoals: ouderdomsclausule, materialenclausule, de niet zelfbewoningsclausule door de verkoper, de Meetinstructie en afspraken voor de nutsbedrijven. De tekst van de NVM koopakte, alsmede de extra clausules, zijn op verzoek beschikbaar.
Interesse in dit huis? Schakel uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.