Share:
DE BULLSTRAAT 78 LAAKKWARTIER
In rustige straat gelegen ruim dubbelbovenhuis van 90 m² met een originele voor- en achterkamer en suite, goede keuken met inbouwapparatuur, achterbalkon over de hele breedte en 3 slaapkamers op de 2e etage met eenvoudig badkamer.
Deze woning is altijd verhuurd geweest, verkeerd in redelijke staat van onderhoud, keuken en toilet zijn goed, eenvoudige badkamer, geen centrale verwarming.
De Bullstraat is vernoemd naar de schrijver/journalist Abram de Bull (1823-1888), deze korte straat is gelegen in het Laakkwartier nabij de Laakkade en de Neherkade. Deze straat kenmerkt zich door de zogenaamde dubbele parterres met daarboven 2 bovenhuizen of te wel 2 op 1 bouw.
Het openbaar vervoer, station Hollandspoor, winkels, restaurants, sportfaciliteiten en scholen bevinden zich allemaal in de directe omgeving.
Indeling:
Entree op de parterre, hal, trap naar de 1e etage, overloop met keurig toilet met fontein, goede keuken 2.4x2.0 met L-vormige keuken opstelling en inbouwapparatuur, te weten oven, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en een koel-vries combinatie, L-vormige voor- en achter en suite kamer 5.4x2.8 5.8x3.3 (voorkamer over de breedte) en achter balkon met balkonkast,
trap naar 2e etage, overloop, eenvoudige badkamer 2.5x1.9 met douche, wastafel en de wasmachine aansluiting, achterkamer 3.6x3.4 met 2 vaste kasten, voorkamer 3.1x3.3 met 1 vaste kast en kleine voor zijkamer 2.3x2.1. dakkapellen.
Bijzonderheden:
- elektra 3 groepen + aardlekschakelaar
- verwarming d.m.v. gaskachels
- 1e etage voorzien van aluminium kozijnen met dubbelglas
- 2e etage voorzien van HR++ glas
- energielabel G
- 2/3e aandeel in, onlangs geactiveerde VvE
- Bijdrage VvE is € 150,- per maand
- onderhoud- en vervanging kozijnen en balkons zijn voor rekening van de gebruikers
- gemeentelijk beschermd stadsgezicht
- oplevering kan snel
- Bouwjaar 1937
- Eigen grond
De koopovereenkomst wordt vastgelegd in de NVM koopakte, waarin extra clausules worden opgenomen zoals: ouderdomsclausule, materialenclausule, de niet zelfbewoningsclausule door de verkoper, de Meetinstructie en afspraken voor de nutsbedrijven. De tekst van de NVM koopakte, alsmede de extra clausules, zijn op verzoek beschikbaar.
Interesse in dit huis? Schakel uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.