Deel deze woning op:
ZEEKANT 104 N SCHEVENINGEN
Direct aan het rustige deel van de Scheveningse boulevard gelegen TOP-ETAGE op de 8e verdieping van het appartementencomplex "Noorderduin", uitstekend onderhouden 2-kamer appartement met een heerlijk balkon aan de zeezijde, een rustige galerij aan landzijde, een ruime berging in de onderbouw en optioneel twee overdekte eigen parkeerplaatsen!
Dit fraaie appartement heeft uitzicht op de eindeloze horizon van Hoek van Holland tot IJmuiden en een adembenemende zonsondergang, waarbij de branding van de zee het bruisende strandleven op Scheveningen elke dag bijzonder maakt.
De Vve is zeer actief en het gebouw is de afgelopen jaren volledig verduurzaamd. Het dak is recentelijk vernieuwd en volledig geïsoleerd.
Indeling:
entree, gang, modern toilet, ruime woon/eetkamer (7.23x3.85) met luxe open moderne keuken voorzien van alle inbouwapparatuur, zoals el. kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en vriezer, toegang tot voorbalkon (2.23x1.35) met fantastisch uitzicht over de zee, strand en boulevard. Tussenkamer (2.32x2.72) te gebruiken als berging, walk-in closet of eventueel logeerkamer, ruime ouderslaapkamer (4.28x2.72) met toegang tot modern betegelde badkamer (2.32x2.72) met douche, wastafel en wasmachine aansluiting.
Flinke kelderberging (3.53x1.56) in de onderbouw.
Er bestaat de mogelijkheid om twee parkeerplaatsen te kopen gelegen in de overdekte parkeergarage.
Vraagprijs per plaats € 45.000,-- k.k.
Bijzonderheden:
- Zeer actieve Vve.
- Bijdrage voor het appartement en de berging € 143,69 per maand
- Lage Vve bijdrage omdat de extra ledenbijdrage i.v.m. de verduurzaming als geheel door de verkoper is betaald
- Voor de parkeerplaatsen € 11,32 per maand elk.
- de dakbedekking is recent vernieuwd en volledig geïsoleerd, hierdoor zal het energielabel ook verbeteren.
- Erfpacht is eeuwigdurend en de canons zijn afgekocht
- Eigen C.v. gas combi ketel (Vaillant 2008)
- Nieuwe zeer uitgebreide groepenkast
De koopovereenkomst wordt vastgelegd in de NVM koopakte, waarin eventueel extra clausules worden opgenomen zoals: ouderdomsclausule, materialenclausule, de Meetinstructie, het Energielabel en afspraken voor de nutsbedrijven. De tekst van de NVM koopakte, alsmede de extra clausules, zijn op verzoek beschikbaar.
Interesse in dit huis? Schakel uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.